1. Головна
  2. Новости
  3. Пакування і захист від підробок

Пакування і захист від підробок

Компанія «ПлазмаТек» приділяє особливу увагу якості упаковки, тому:

Вся наша продукція має надійну трьохшарову упаковку (внутрішня герметична поліетиленова упаковка, картонна коробка і зовнішня термоусадочна плівка). 

Кожен виготовлений електрод маркований. На кожній пачці готової продукції вказані дата і номер партії, що дозволяє контролювати якість продукції за межами її виробництва.

Комфорт і зручність при транспортуванні забезпечує зручна розфасовка:

- Пачкова розфасовка: наявність пачок вагою: 0,5 кг, 1 кг, 2,5 кг і 5 кг; а також можливо придбати електроди в пробній кількості - до 10 шт.

- Розфасовка для перенесення вручну:

Гофроящик вагою 20 кг: 20 пачок по 1 кг або 40 пачок по 0,5 кг – Зв’язка зі зручною переносною ручкою: 6 пачок по 2,5 кг або 4 пачки по 5 кг.

 

Розфасовка для перевезень транспортом:

При перевезенні залізничним і автотранспортом продукція укладається на дерев’яні піддони і додатково упаковується стрейч-плівкою.

На кожному піддоні знаходиться сертифікат якості продукції та пакувальний лист.

Згідно вашої заявки комплектуються збірні піддони.

 

Компанія «ПлазмаТек» пропонує різні типи упаковки електродів

Тубус

Повнокольоровий пакувальний тубус виконаний з картону методом прямої навивки, з торців надійно закріплений металевими кришками. Даний вид упаковки забезпечує високу вологостійкість – електроди, які зберігаються в тубусах, менше схильні до впливу вологи із зовнішнього середовища. Одна з переваг тубусної упаковки є можливість багаторазового використання, що забезпечує надійне зберігання електродів від першого відкриття упаковки до наступних зварювальних робіт. 

 

Міні-упаковка

Упаковки електродів зі щільного брендованого картону із зазначенням на бірці основних технічних характеристик електродів. 

Міні-тубуси – зручний та економний варіант упаковки для невеликих обсягів споживання електродів (в побуті), а також гарна можливість придбати мінімальну пробну партію. 

 

Алюмінієвий тубус

Алюмінієвий тубус для електродів спеціального призначення з гігроскопічною обмазкою. Тубус закритий кришкою та надійно захищає електроди від проникнення вологи. Такий вид упаковки дозволяє збільшити термін зберігання електродів без особливих вимог до складських приміщень та транспортування. Тубус може використовуватись від першого відкриття упаковки до наступних зварювальних робіт.

 

Вакуумна упаковка

Картонні пачки обтягуються брендованим металізованим пакетом, з якого викачується повітря. Основною перевагою вакуумної упаковки є забезпечення повної герметичності навіть при проведенні робіт в умовах підвищенної вологості. Особливістю упаковки є забезпечення тривалого терміну зберігання без додаткових вимог до транспортування та складських приміщень. Електроди можна використовувати без повторного прожарювання одразу після відкриття упаковки. 

 

Блог
Замовити дзвінок