PlasmaTec | Raw Materials

Raw Materials

PlasmaTec

Ми пропонуємо високоякісну сировину, що пройшла лабораторні випробування. Цю ж сировину ми використовуємо у виробництві зварювальних матеріалів.

PlasmaTec PlasmaTec
PlasmaTec

Що
Ми Пропонуємо?

Компанія ПлазмаТек є лідером на українському ринку зварювальних матеріалів. Ми займаємось виробництвом каоліну, залізного порошку та целюлози, які використовуємо для забезпечення власних виробничих потреб. Наші сировинні матеріали вирізняються високою якістю, пройшли лабораторні випробування і готові до відвантаження.

kaolin

Каолін

З 2012 року група компаній ПлазмаТек займається видобуванням та збагаченням каоліну. Наші потужності знаходяться у Рівненській області. Основні марки: Каолін П-2 та Високоактивний Каолін.

iron-powder

Залізний порошок

Виробництвом високоякісного металевого порошку займається команда справжніх професіоналів. Основні види продукції: залізний та феромарганцевий порошки.

cellulose

Целюлоза

ПлазмаТек виготовляє целюлозу для забезпечення власних потужностей із виробництва зварювальних матеріалів. Висока якість целюлози дає можливість виготовляти надійні та якісні зварювальні електроди.

vanadium

Оксид Ванадію

Ми виробляємо оксид ванадію лише відмінної якості.

Залізний Порошок

Висока Якість | Надійний Постачальник

Author: UCSD Jacobs School of Engineering - David Baillot

Потужності

У 2021 році група компаній ПлазмаТек запустила сучасний завод із виробництва металевих порошків. Потужність заводу - більше 300 тон залізного порошку на місяць. Ми виробляємо залізний порошок методом атомізації. Професійна команда ПлазмаТек здатна виготовляти залізний порошок найвищої якості. Основна продукція - залізний порошок і порошок феромарганцю.

Технічні показники

Каолін

Висока Якість | Надійний Постачальник

PlasmaTec

Каолін - Область Застосування

Вогнетривкі матеріали; лаки й фарби; порцеляна і фаянс, керамічна плитка; промислова хімія, виробництво сульфату алюмінію, оксиду алюмінію; виробництво паперу; штучна шкіра; гума; пластик; лінолеум; тканини; добрива та пестициди;

Високоактивний Метакаолін
Область Застосування

Добавка до високоякісного бетону; добавка до водостійкого бетону; сухі будівельні суміші та розчини для затирання швів; виробництво FD-бетону; виробництво тротуарної плитки;

Технічні характеристики

Целюлоза

Висока Якість | Надійний Постачальник

Cellulose Pulp

Органічні матеріали

ПлазмаТек виробляє целюлозу для зварювальних електродів. Наша целюлоза дозволяє виготовляти високоякісні зварювальні електроди. Целюлоза виконує роль пластифікатора у покритті зварювальних електродів, а також є газоутворювальним компонентом у процесі зварювання.

Технічні характеристики

Оксид Ванадію

Висока Якість | Надійний Постачальник

Застосування

Порошок оксиду ванадію використовується у таких сферах:

  • в каталізаторах виробництва сірчаної кислоти, фталевого і малеїнового ангідридів, адипінової і акрилової кислот;
  • як сировина для ферованадію;
  • у виробництві пігментів;
  • як компонент спеціального скла, що затримує ультрафіолетове випромінювання;
  • в ванадієвих окисно-відновних батареях.

Технічні характеристики

Феромарганець

Висока Якість | Надійний Постачальник

Ferromanganese

Органічні матеріали

Порошок феромарганцю може бути використаний як суспендована фаза в збагачувальній промисловості, а також додається в покриття зварювальних електродів, а феромарганець з високим вмістом марганцю може використовуватися для отримання напівпровідникового чистого марганцю в електротехнічній промисловості.

Технічні характеристики

Слюда

Висока Якість | Надійний Постачальник

Ferromanganese

Застосування

Слюда – це природний матеріал, у природі найчастіше зустрічається такий вид слюди як мусковит. Слюду стали використовувати в будівництві, косметології. Мелена слюда застосовується для виготовлення покрівельних матеріалів, вогнетривких фарб, теплової ізоляції парових котлів і трубопроводів, парових і холодильних установок, як наповнювач в пластмасах.

Технічні характеристики

Відео Про Нас

Екологічне виробництво

Атомізатор

Пишіть нам

PlasmaTec

Адреса

21036 Україна, м. Вінниця,
вул. Праведників світу, 18


© Copyright 2022 PlasmaTec Усі права захищені